pakiet ślubny

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu. Dziękuję, że to właśnie mi powierzysz wykonanie Twojego makijażu.

Jeśli chcesz żebym w tym szczególnym dniu poświęciła czas tylko Tobie i Twoim gościom to jest to oferta właśnie dla Ciebie.

W dniu ślubu makijaż, to ostatnia rzecz którą powinnaś się przejmować. Wybierając pakiet ślubny jestem do Twojej dyspozycji przez cały dzień to Ty wybierasz miejsce wykonywania usługi oraz godziny. Po wykonanych makijażach zostaje jeszcze czas na ewentualne poprawki. Mamy czas na przypudowanie Pana Młodego czy Taty, który będzie prowadził Cię do ołtarza.

Na pakiet ślubny składa się:

  • makijaż próbny (zazwyczaj wykonywany u mnie w studio, gdzie dokładnie ustalamy jak będzie wyglądał Twój „bridal look” ; 1,5h )
  • makijaż w dniu ślubu (1,5h)
  • makijaże dla bliskich osób (3 osoby w cenie pakietu ; 1os / 1 h )
  • zestaw do wykonania ewentualnych poprawek (próbka pomadki/bibułki matujące)
  • dojazd na terenie Warszawy i do 30 km od Warszawy bezpłatnie, powyżej 30 km 2,5 zł/km (liczone w obie strony).

    MAKIJAŻ PRÓBNY – to niezwykle ważny moment, kiedy w oparciu o całą stylizację, dodatki, fryzurę, ustalamy jak będziesz wyglądała. Tego dnia sprawdzam kondycję skóry, dobieramy odpowiednie kosmetyki. Korzystam wyłącznie z wyselekcjonowanych kosmetyków najwyższej jakości. Jeśli chodzi o sztuczne rzęsy, pracuję na kępkach, których to rozmiar i kształt dopasowuje bezpośrednio do Twoich oczu. Na makijażu ślubnym, przedstawię Ci propozycję i odpowiednio dopasuje makeup do Twojej urody, sukni i stylu, tak żebyś w dniu ślubu o nic się nie obawiała. Jesteś w dobrych rękach!

Koszt pakietu ślubnego to 1500zł. (300 zł pobierane jest w formie zadatku w uzgodnionym przez nas terminie)